Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Fields
ar: الحقول

en: Address
ar: العنوان

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: About
ar: حول
