Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Fields
da: Felter

en: Address
da: Adresse

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Group description
da: Gruppens beskrivelse

en: About
da: Om

en: Format page title
da: Formattér sidetitlen

en: Label only
da: Kun etiket

en: Step 1 of 10
da: Trin 1 af 10

en: Step 1 of 10 [Label]
da: Trin 1 af 10 [Etiket]

en: Add a page counter at the bottom
da: Tilføj en sidetæller i bunden

en: The count number only
da: Kun antallet

en: Move submit button to last multipage
da: Flyt submit-knappen til den sidste side

en: Step %count of %total
da: Trin %count af %total
