Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Fields
ja: フィールド

en: Address
ja: 住所

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Group description
ja: グループの説明

en: Counter type
ja: カウンタタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Next step
ja: 次の段階

en: Previous step
ja: 前の段階
