Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Address
mr: पत्ता
