Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Address
ro: Adresă

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Full Name
ro: Nume complet

en: About
ro: Despre
