Field Group Background (4.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Fields
tr: Alanlar

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Image style
tr: Resim stili

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
