Field Group Background (4.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
