Field Group Background (4.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Fields
id: Bidang isian

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
