Field Group Background (4.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
