Field Group Background (4.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
