Field Group Background (4.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
