Field Group Background (4.0.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Fields
es: Campos

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
