Field Group Background (4.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Fields
it: Campi

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Image style
it: Stile immagine

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
