Field Group Background (4.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
