Field Group Background (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Fields
eu: Eremuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
