Field Group Background (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Image style
hu: Képstílus

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
