Field Group Background (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
