Field Group Background (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
