Field Group Background (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Fields
vi: Các trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
