Field Group Background (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
