Field Group Background (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
