Field Group Background (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Fields
he: שדות

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
