Field Group Background (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
