Field Group Background (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
