Field Group Background (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
