Field Group Background (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
