Field Group Background (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Fields
oc: Camps

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
