Field group bootstrap (3.0.10) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Mode
ta: முறை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Close
ta: மூடு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Info
ta: தகவல்

en: Style
ta: பாணி

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Direction
ta: திசை

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
