Field group bootstrap (3.0.11) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Link
bg: Линк

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Active
bg: Активен

en: Bottom
bg: Дъно

en: Footer
bg: Под черта

en: Mode
bg: Режим

en: Hidden
bg: Скрит

en: Right
bg: Дясно

en: Direction
bg: Посока
