Field group bootstrap (3.0.11) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Bottom
mn: Доод

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Mode
mn: Горим

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
