Field group bootstrap (3.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Mode
bn: মোড
