Field group bootstrap (3.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Direction
si: දිශාව
