Field group bootstrap (3.0.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Back
fil: Bumalik

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo

en: Direction
fil: Direksiyon
