Field group bootstrap (3.0.5) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Active
cy: Gweithredol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Mode
cy: Modd

en: Close
cy: Yn agos

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Style
cy: Arddull

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Direction
cy: Cyfeiriad
