Field group bootstrap (3.0.9) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Link
ast: Enllaz

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Active
ast: Activu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Mode
ast: Mou

en: Close
ast: Zarrar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
