Field - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: About
jv: Ngenani
