Field - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: About
ku: دەربارە
