Field - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: About
be: Аб
