Field - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: About
hr: Opis
