Field - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Tabs
lv: Cilnes

en: About
lv: Par
