Field - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Closed
fa: بسته شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Fields
fa: میدانها

en: Width
fa: عرض

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: About
fa: درباره
