Field - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Closed
ru: Закрыто

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Type: @type
ru: Тип: @type
