Field - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Closed
tr: Kapalı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında
