Field - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Tabs
am: ትሮች
