Field - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Closed
ar: مغلق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: About
ar: حول
