Field - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე
