Field - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: About
my: အကြောင်း
