Field - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: About
ta: பற்றி
