Field - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
