Field - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om

en: Accordion
da: Foldud menu
